Star Citizen nabízí zájemcům možnost nakoupit si prostřednictvím balíčku za 27 tisíc dolarů všechny lodě

Vesmírná střílečka Star Citizen nabízí zájemcům balíček Legatus Pack za 27 tisíc dolarů, který jim umožní koupit si ve hře všechna dostupná plavidla. Podmínkou však je předchozí nákup  různých herních virtuálních předmětů v hodnotě alespoň 1 000 dolarů.

Patrně nejdéle vyvíjená vesmírná střílečka historie vybrala na vývoj již 186 mil. dolarů, přičemž v rámci kickstarterové kampaně před 6 lety to bylo „skromných“ 2 134 374 dolarů. Vývoj se ovšem značně protáhl, hra měla poprvé vyjít již na konci roku 2014 a došlo i k dalším odsunům. Již dříve vyvolávala snaha tvůrců ze studia Roberts Space Industries „přivydělat si bokem“ kritiku nejen z řad backerů – v minulosti studio např. nabízelo vybrané  lodě až za 400 dolarů.

Pokud zájemce splnil výše zmíněnou podmínku, a je tedy členem klubu tzv. správců, může si prohlédnout obsah balíčku na oficiálních stránkách hry. Pokud o jeho zakoupení zatím jen uvažuje nebo chce pouze vědět, co se v balíčku skrývá, stejnou informaci se dozví i na oficiálních fórech. Konkrétně se jedná o 117 lodí a 163 bonusových předmětů (upgradů, modulů, skinů, plakátů apod.).

Ani v tuto chvíli není známo, kdy titul vyjde, není však vyloučeno, že se tuto a jiné informace dozvíme na letošním ročníku herní výstavy E3.

 

Zdroj: techspot.com, robertsspaceindustries.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.