Star Wars Jedi: Fallen Order bude představena dubnu

Málokteré universum je ve světě tolik oblíbené jako svět Hvězdných válek. Ten díky své velikosti může vyprávět obrovské množství příběhů, které mohou nebo také vůbec nemusí souviset s hlavním filmovým kánonem. Zároveň jeho vlastnosti přitahovali i konzolové a PC hráče. Práva na zpracování tohoto světa vlastní v současnosti společnost EA, která slíbila fanouškům celou řadu herních zážitků. Z velkých titulů však přinesla doposud pouze dva díly multiplayerové akce Star Wars Battlefront řada dalších projektů pak byla v různých fázích rozpracování přerušena.

Nyní se však snad blýská na lepší časy, protože očekávaný příběhový titul Star Wars Jedi: Fallen Order je zase o něco blíže svému oficiálnímu vydání. Více podrobnosti o tomto titulu (a snad i konkrétní datum vydání) bychom se měli dozvědět na Star Wars Celebration 2019 jež proběhne 11.-15. dubna v Chicagu.

Podle dostupných informací bude děj hry zasazený do období mezi třetí a čtvrtou epizodou, do doby, kdy byl řád rytířů Jedi téměř vyhlazen (k tomu odkazuje i samotný název hry). Hlavním hrdinou bude padawan, který jako jeden z mála přežil.

Pro mnoho hráčů je doposud nejlepší herní sérií ze světa Star Wars Knights of the Old Republic z roku 2004. Od té doby se hráči velkého singleplayerového RPG nebo akční adventury s propracovaným příběhem ze světa Star Wars nedočkali. Snad se legendárnímu KOTORu Star Wars Jedi: Fallen Order  alespoň přiblíží.

Zdroj: polygon.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.