Foto: se svolením EA

Star Wars Jedi: Survivor vyjde již 25. dubna

Druhý díl série Star Wars Jedi od EA se již 25. dubna objeví na Game Pass Ultimate, PC Game Pass a EA Play. Fanoušci tedy mohou pokračovat v dobrodružství hlavního hrdiny Cala Kestise téměř na den přesně rok po debutu prvního dílu Star Wars Jedi: Fallen Order. Pokud patříte mezi nadšence do Star Wars, ale jedničku jste ještě nehráli, rozhodně jí doporučujeme začít (k dispozici je prostřednictvím výše uvedených platforem).

Hra Star Wars Jedi: Survivor začíná pět let po událostech předchozí hry, Cal pokračuje v boji proti Impériu. Tentokrát budou mít hráči k dispozici nové bojové možnosti se světelnými meči, nové a výrazně větší mapy než v prvním díle, rychlejší možnosti cestování apod.

Ačkoli první díl hry byl obecně dobře hodnocen, verze pro PC měla zpočátku velmi špatný výkon (tento problém se vývojářské studio Respawn Entertainment snažilo napravit prostřednictvím řady aktualizací). Doufejme proto, že se historie v tomto ohledu nezopakuje.

Vývojáři přitom již začali pracovat na třetím dílu. Zajímavostí je, že jej dostal na starost nový režisér. Stávající režisér Stig Asmussen totitž opustil EA a založil vlastní studio Giant Skull.

Zdroj: engadget.com