Foto: Stellantis.com

Stellantis odhalil předprodukční model vozu Ram 1500 REV

Když automobilka Stellantis letos v lednu ukázala prototyp Ram 1500 Revolution, uvedla, že bude sloužit jako designový vzor pro první elektrický nákladní vůz Ram. Nyní, o měsíc později, se společnost Stellantis podělila o první pohled na Ram 1500 REV 2024. Hned na první pohled je vidět, že předprodukční model vypadá spíše jako jeho benzínoví předchůdci než futuristický koncept, který jsme měli šanci vidět na veletrhu CES 2023.

Stejně jako Ford s modelem F-150 Lightning, i Stellantis hraje na jistotu. Ram 1500 REV má moderněji vypadající přední a zadní světla, ale to je asi tak všechno, čím se liší od téměř všech ostatních doposud vyráběných modelů vozu Ram. Také interiér vozu je konzervativnější. Nemá ten futuristický nádech, který byl vidět u prototypu Revolution. Nový vůz bude také vybaven zavazadlovým prostorem.

Model Ram 1500 REV 2024 si můžete předobjednat složením zálohy 100 dolarů (2200 Kč) na webových stránkách společnosti. Vzhledem k tomu, že dodávky vozu budou zahájeny až koncem příštího roku, je dost času počkat, než Stellantis zveřejní další informace ohledně nového vozidla.

„Budeme mít vůz, který bude lépe vyhovovat potřebám našich zákazníků a atributům, na kterých jim nejvíce záleží, jako je užitné zatížení a tažná síla, ale co je důležitější, v dlouhodobějším horizontu to také bude delší dojezd a kratší doba nabíjení,“ řekl generální ředitel společnosti Ram Mike Koval Jr. v rozhovoru pro The Detroit News.

Zdroj: www.engadget.com