Zdroj: wikimedia.org

Stránky Pornhub Premium jsou nyní zdarma dostupné i uživatelům v Česku a na Slovensku

V reakci na současnou situaci ohledně pandemie nového typu koronaviru, se oblíbený server pro dospělé Pornhub rozhodl zpřístupnit prémiový obsah zcela zdarma pro všechny uživatele z České i Slovenské republiky. Tento pornografický server tak pro všechny dospělé, kteří se kvůli bezpečnostním opatřením vlády neplánovaně ocitli doma, nabídl příjemné odreagování.

Nedávno jsme vás přitom informovali o tom, že stejný krok provozovatelé videodatabáze Pornhub učinili také v Itálii, kde tak chtěli zabránit zbytečnému vycházení lidí ven. A stejný důvod můžeme hledat i za zveřejněním prémiového obsahu v našich krajích. Uživatel se totiž k tomuto obsahu nedostane jen tak. Nejdřív totiž musí potvrdit, že se bude co nejvíce zdržovat doma anebo bude alespoň pečlivě dodržovat všechna hygienická opatření. Po udělení souhlasu je ještě potřeba vyplnit e-mail, přezdívku i heslo, a nakonec je nutné potvrdit údaje ve svém e-mailovém klientu. Poté je prémiový obsah otevřen.

Vzhledem k tomu, že při registraci nevyplňujete údaje o své platební kartě, nemusíte mít strach, že by si to provozovatelé serveru rozmysleli, a nakonec vám dodatečně strhli měsíční předplatné z vašeho účtu.

V tuto chvíli ale není jasné, jak dlouho bude Pornhub Premium svůj obsah nabízet zdarma. Na druhou stranu už nyní je zřejmé, že této nabídky jistě využije nemalá hrstka dospělých, z nichž někteří možná nakonec u prémiových videí zůstanou a měsíční předplatné si zaplatí i po skončení karantény. Velmi zajímavý bude také údaj o skokovém nárůstu uživatelů, který provozovatelé serveru jistě zveřejní.

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.