Foto: Compulsion Games

Studio Compulsion Games chystá jižanskou adventuru South of Midnight

Společnost Compulsion Games chystá novou hru s názvem South of Midnight. Jedná se o akční adventuru z pohledu třetí osoby, která se odehrává na jihu Spojených států v originálním světě plném magie, příšer a kostlivců hrajících blues. Nový trailer představuje hlavní hrdinku, mladou ženu jménem Hazel, která se snaží domluvit s nesmrtelným přízrakem v temném přístavu.

Hra South of Midnight je ve vývoji pro Xbox Series X/S a PC. Chystá se vydání hry na Steamu, a v den uvedení na trh se hra objeví i na Game Passu. Compulsion Games je kanadské herní studio, které stojí za hrami We Happy Few a Contrast. V roce 2018 koupila studio společnost Microsoft.

South of Midnight se odehrává ve fiktivním městě na jihu Spojených států a hra je prodchnuta magickým realismem. Ředitel studia David Sears uvedl pro Xbox Wire, že hra je „milostný dopis jižanské gotice.“

Magie, kterou Hazel praktikuje, se nazývá Weaving a představuje ústřední mechaniku hry. Magie hlavní postavě pomáhá v boji a cestování po mapě. Hazel je “ochránkyně” z malého fiktivního městečka Prospero a jejím úkolem je nejen lovit nadpřirozené bytosti po celém jihu Spojených států, ale také opravovat trhliny v realitě, skrze které tyto monstra vstupují do lidského světa. Design monster vychází z jižanského folklóru a velkou roli ve hře hraje blues, gospel a lidová hudba.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.