Foto: se svolením Lucasfilm

Studio Ghibli oznámilo spolupráci s Lucasfilmem, očekávání jsou obrovská

Oficiální twitterový účet legendárního japonského animátorského studia Ghibli zveřejnil video se svým logem doplněným logem společnosti Lucasfilm. Z toho vyplývá, že se jedná o nějaký druh spolupráce. Tisíce fanoušků Lucasfilmu a Ghibli si ihned položili otázku, jaký společný projekt obě společnosti chystají.

Je dokonce možné i to, že Hayao Miyazaki se možná rozhodl natočit celovečerní animovaný film Star Wars. Nicméně vzhledem k tomu, že Lucasfilm uvádí televizní pořad Star Wars Visions, který sestává z krátkých animovaných filmů ze světa Star Wars od tvůrců z celého světa, a druhá sezóna je na cestě, jde o logičtější možnost.

Server io9 oslovil společnost Lucasfilm, aby získal na tyto otázky odpověď. Bylo mu však jednoduše řečeno, že „vše bude brzy odhaleno“.

V úvahu je ale potřeba vzít i skutečnost, že Star Wars nejsou jediným vlastnictvím, které spadá pod Lucasfilm. Druhým největším je Indiana Jones, i když tam se spolupráce s Ghibli zdá být méně pravděpodobná, stejně jako u filmu Willow, který se má koncem tohoto měsíce vrátit na Disney+.

Přestože je na místě mírnit svá očekávání, nic to nemění na tom, že se chystá něco velkého. Pravděpodobně nejlepší animační studio na světě Ghibli se totiž spojuje s jednou z nejúžasnějších popkulturních společností Lucasfilm.

Zdroj: gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.