T-mobile nabídne svým zákazníkům přes prázdniny neomezená data zdarma

Ačkoliv současná nabídka tuzemských mobilních operátorů nabízí mnoho služeb, jedna nabídka zásadně chybí. Žádný z operátorů působících na českém trhu doposud oficiální cestou nenabídl svým zákazníkům neomezený datový tarif.

To se nyní alespoň na omezenou dobu změní. Operátor T-Mobile totiž dnes zveřejnil svoji nabídku neomezeného internetu během letních prázdnin, a to dokonce zadarmo. Internet bude k dispozici od 20. června do 31. srpna a jeho jediným omezením by měla být nutnost opětovné aplikace balíčků po dobu vypršení jednoho měsíce. Balíček je nutné aktivovat na začátku a po uplynutí jeho platnosti 30 dní jej zdarma aktivovat znovu.

„Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme,” říká Juraj Bóna, ředitel T-Mobile pro Českou republiku, a dodává: „Máme nejlepší mobilní síť v České republice a chceme, aby si ji naši zákazníci v létě užili naplno. Posouvat mobilní datový trh v Česku chceme i nadále a s podobnými kroky rozhodně nekončíme.“

Služba by měla být dostupná zákazníkům, kteří mají s T-Mobilem podepsanou smlouvu na mobilní služby s hlasovým tarifem, jež mají k dispozici datový limit, i uživatelům, předplacených karet Twist.

T-Mobile je první z operátorů, kdo tuto službu zkouší zavést. Je pravděpodobné, že tento dárek, který jistě mnoho uživatelů přivítá je ve skutečnosti testem zátěže, jakou mobilní internet provozovaný T-Mobilem snese. Je možné, že se během podzimu dočkáme vítané změny v pohodě prvního plnohodnotného tarifu bez datového omezení. A vzhledem k mechanikám českého mobilního trhu by T-mobile nemusel zůstat v této nabídce osamocen.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.