Zdroj: T-mobile.cz

T-mobile se přidal k O2 a nabídne svým klientům neomezená data

Na nastalou krizi spojenou s pandemií koronaviru a opatřeními s ní souvisejícími zareagovali také mobilní operátoři v ČR. Jako první zareagovala na vzniklou situaci společnost O2, která mimo jiné slíbila stávajícím i novým zákazníkům mobilní data zdarma, aby mohli zůstat v kontaktu se svými blízkými. Dnes se k O2 přidala také společnost T-mobile, která poskytne od středy 16. března do konce dubna neomezená mobilní data zdarma. Nabídku je možné aktivovat prostřednictvím aplikace můj T-Mobile.

„Plně si uvědomujeme závažnost současné situace a chceme zákazníkům pomoci uspokojit jejich aktuální osobní i pracovní potřeby. S neomezenými daty mohou jak zůstat ve spojení se svými blízkými, školami či pracovišti, tak průběžně získávat informace o aktuálním dění,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: „dobu, kterou zákazníci budou trávit doma, si pak mohou obohatit tím nejlepším z naší televizní nabídky.“.

Internet zdarma ve svých telefonech budou mít i firemní zákazníci. To by mělo usnadnit zaměstnancům v karanténě práci z domova. Neomezená data by se měla firemním zákazníkům, kteří je aktivně čerpají aktivovat automaticky. T-Mobil také připomíná možnost využití aplikace Teams od společnosti Microsoft, jež jej uvolnila zdarma. Tato aplikace může pomoci s organizací práce mimo kanceláře.

„V současné situaci se snažíme zákazníkům maximálně usnadnit jejich obchodní i soukromý život. Provoz na naší síti budou naší kolegové z oddělení správy sítí pozorně sledovat a pracovat na zvyšování její kapacity. Zároveň prosíme o podporu a trpělivost, pokud by se během aktivace neomezeného množství dat dočasně vyskytly nějaké technické problémy. Samozřejmě se je budeme snažit odstranit co nejdříve,“ vysvětluje Juraj Bóna. „Protože chceme přispět k ochraně zdraví veřejnosti i svých zaměstnanců, apelujeme na zákazníky, aby naše prodejny navštěvovali jen v naléhavých případech a raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Předem děkujeme za pochopení a vstřícnost.“

Zdroj: t-press.cz