Zdroj: wikimedia.org

T-Mobile tento víkend nabízí neomezená data v mobilu s 30% slevou

T-Mobile si pro své zákazníky na „přestupný“ víkend letošního roku připravil speciální nabídku. Konkrétně je možné pořídit si tarif s neomezenými daty, a to až o 30 % výhodněji.

Novou generaci tarifů s neomezenými daty nabízí T-Mobile od loňského září, a dosud ji využívá zhruba čtvrtina všech zákazníků. Společnost se však nyní rozhodla, že dá příležitost i těm, kteří o neomezených datech v telefonu prozatím jen uvažují a rádi by si je vyzkoušeli. T-Mobile proto nabízí cenově zvýhodněný tarif v několika balíčcích – u všech je přitom pořizovací cena o 30 procent nižší, než jaká je běžná cena. Tyto výhody ale nelze kombinovat se slevou v rámci Magenty 1.

Základní balíček obsahuje datově neomezený tarif bez volných minut a SMS, který si nyní zákazníci mohou koupit za 472,50 korun měsíčně na prvních 12 měsíců (oproti původní ceně 675 korun). Neomezený tarif v kombinaci s neomezeným voláním a SMS stojí 752,50 korun (standardní cena je 1075 korun). A za nejvyšší balíček Neomezená data Max, který zahrnuje kromě neomezených dat 40 GB dat (v zemích EU) a 500 MB (pro celý svět), zájemci zaplatí 822,50 korun (s neomezenými hovory a SMS se pak cena za prvních 12 měsíců zastaví na 1102,50 korunách měsíčně).

Tuto mimořádnou nabídku mohou zájemci využít od pátku 28. února do neděle 1. března. Zvýhodněná cena balíčků platí pro nové aktivace datově neomezených tarifů, přechod z předplacené karty nebo přenesení čísla od jiného operátora. Využít ji mohou ale i stávající zákazníci T-Mobile. Ti, kteří neomezená data již využívají, navíc mohou získat vyšší neomezený tarif za zvýhodněnou cenu na celý paušál.

Speciální akci si T-Mobile připravil také pro Twist uživatele. Oblíbenou Twist SIM kartu „Plaťte jen za data, která spořádáte“ totiž nabízí o 30 % výhodněji. Tato SIM karta disponuje počátečním kreditem 200 korun a stojí pouhých 140 korun. Uživatel přitom platí jen za data, která spotřebuje, a to maximálně 10 korun za každých 100 MB spotřebovaných dat.

Aktivaci některého z cenově zvýhodněných balíčků neomezených dat je možné provést pouze v aplikaci Můj T-Mobile nebo na internetových stránkách operátora. V kamenných prodejnách T-Mobile nebo na Zákaznickém centru tato nabídka není dostupná.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.