Foto: se svolením Realme

Telefony řady Realme 9 Pro budou umět měnit barvy

Někteří výrobci chytrých telefonů se v poslední době předhání v tom, kdo přinese zajímavější inovaci, jež by jeho zařízení odlišila od konkurence. Patří mezi ně i společnost Realme, která představila zajímavou novinku, jíž se pochlubí chystaná řada Realme 9 Pro. Telefony Realme 9 Pro a 9 Pro+ totiž kromě klasických barev nabídnou také novou a inovativní barvu nazvanou příznačně Chameleon.

Tyto telefony budou schopny měnit barvu v závislosti na světelných podmínkách. A pokud vás zajímá, jaká technologie za tímto chameleoním efektem stojí, jde o funkci, kterou umožňuje speciální design Light Shift, který vyvinula společnost Realme. Nicméně nutno říci, že tento nový design nepřinese řadu barevných variant v jednom zařízení. Realme prozatím plánuje představit jedno barevné provedení Sunrise Blue, které se bude z původně světle modré měnit na červenou (nebo spíše oranžovou), a to po vystavení přímému slunečnímu světlu nebo ultrafialovým paprskům po dobu asi pěti sekund. Pokud tyto podmínky pominou, barva telefonu se opět změní na modrou.

Společnost uvedla, že musela provést více než 200 testů, aby se jí nakonec podařilo dosáhnout potřebného vzoru a tloušťky materiálů potřebných k tomu, aby barva rychle a plynule přecházela z jedné do druhé. Realme se také rozhodlo přidat speciální organickou kompozitní vrstvu, která umožňuje o 40 % rychlejší přechod barev.

Nyní tedy nezbývá, než počkat, až společnost Realme oznámí datum uvedení svých chystaných zařízení na trh, abychom zjistili, jak přesně bude tato nová funkce fungovat. Jsme také pochopitelně zvědaví, zda si získá oblibu, či nikoli.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.