Zdroj: samsung.com

Telefony Samsung Galaxy Note 20 a Galaxy Fold 2 budou s velkou pravděpodobností představeny 5. srpna na online akci

Přestože již dříve unikly informace o tom, že nadcházející telefony Galaxy Note 20 a Galaxy Fold 2 budou oficiálně představeny v srpnu, nyní se objevila informace o přesném datu. To by mělo připadnout na 5. srpna. Jde sice o zprávu přímo z Jižní Koreje, oficiálně však společností Samsung ještě nebyla potvrzena. Proto není možné toto datum potvrdit s absolutní jistotou, každopádně je velmi pravděpodobné, že se představení nových smartphonů tento den skutečně dočkáme.

Přestože kvůli pandemii COVID-19 nepůjde o klasickou Galaxy UNPACKED akci, ale o virtuální událost, Samsung v jejím rámci nevylučuje konání menších mediálních akcí v některých zemích.

Na chystané akci by mělo dojít nejen k představení řady Galaxy Note 20 (v níž bude mimochodem model Plus nahrazen modelem Ultra) a Galaxy Fold 2, ale měli bychom se dočkat také zařízení Galaxy Z Flip 5G, tabletů Galaxy Tab S7 a S7+ a další generace chytrých hodinek Galaxy Watch 2.

O chystané řadě telefonů Galaxy Note 20 přitom již nyní známe řadu důležitých informací. Model Ultra by měl mít 6,9palcový WQHD+ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Co se týče fotoaparátu, můžeme se těšit na hlavní 108Mpx senzor (ten samý, jaký má model S20 Ultra), 12Mpx širokoúhlý senzor a 13Mpx teleobjektiv s 50násobným digitálním zoomem.

O Galaxy Fold 2 je toho známo méně. Hlavní displej by měl mít velikost 7,59 palců a mělo by jít o flexibilní Dynamic AMOLED. I zde se můžeme setkat s obnovovací frekvencí 120 Hz a rozlišením 2213 x 1689 px. Přední displej by měl mít úhlopříčku o velikosti 6,32 palců. Chybět by neměla ani podpora pera S Pen, které bude možné používat na větším displeji.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.