Foto: se svolením Telegram

Telegram spustil novou službu Premium za 5 dolarů měsíčně

Telegram spustil svou Premium verzi předplatného za 5 dolarů měsíčně, tedy přibližně 120 korun českých. Ta byla poprvé odhalena minulý měsíc a mezi její hlavní přednosti patří například větší maximální velikost nahrávaných souborů, rychlejší stahování, více kanálů a nové originální nálepky.

Současný limit pro velikost odesílaných souborů je 2 GB, uživatelé služby Premium získají možnost odesílat soubory o velikosti až 4 GB. Stahovat takto velké soubory pak mohou všichni uživatelé, předplatitelé verze Premium však mohou stahovat média a soubory plnou rychlostí bez omezení.

Verze Premium dále zdvojnásobuje limity a umožňuje sledovat až 1 000 kanálů, vytvořit až 20 chatovacích složek, přidat čtvrtý účet do libovolné aplikace Telegram, uložit až 10 oblíbených nálepek a další. Uživatelé získají jedinečné samolepky s animacemi přes celou obrazovku a také nové originální „reakce“, které uvidí všichni uživatelé Telegramu.

Mezi další funkce patří přepis hlasu do textu, správa chatů, animované profilové obrázky, více znaků pro popisky médií, 400 oblíbených GIFů, až 20 veřejných odkazů na t.me, prémiové odznaky a ikony aplikací, v neposlední řadě pak prostředí bez reklam.

V nejnovější aktualizaci Telegramu získají několik nových funkcí i uživatelé bez předplatného – například ověřovací odznaky pro veřejně známe osoby a organizace, vylepšené boty, lepší zobrazovaní chatu aj. Aktualizaci zavádí Telegram postupně, pokud jste ji zatím tedy nezaznamenaly, „nová verze bude brzy k dispozici,“ uvádí Telegram.

Telegram ve svém blogovém příspěvku dále oznámil, že se v roce 2022 stal jednou z nejstahovanějších aplikací na světě a nyní má 700 milionů aktivních uživatelů měsíčně.

Zdroj: endgadget.com

https://telegram.org/blog/700-million-and-premium
Foto: se svolením Telegram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.