Foto: se svolením Activision Blizzard

Ti, kteří si předobjednali Call of Duty: Modern Warfare II, si budou hru moci zahrát o týden dříve

Fanoušci populární střílečky Call of Duty již netrpělivě očekávají vydání remasteru druhého dílu Modern Warfare. Nová verze tohoto jedinečného titulu sice nebude obsahovat kontroverzní misi No Russian, ale hráči se dočkají jedinečného multiplayeru.

Společnost Activision nyní prozradila, že zákazníci, kteří si hru předobjednali, budou mít oproti ostatním hráčům výhodu v tom, že si hru budou moci zahrát již od 20. října, tedy o týden dříve, než dojde k oficiálnímu debutu hry, který se uskuteční 28. října. Sami si tak hru mohou vyzkoušet dříve, než se připojí online a užijí si hru i s přáteli.

Kromě toho, že předobjednatelé získají dřívější přístup ke hře, je čekají také další výhody. Kromě jiného budou moci také ihned využít speciální skiny postav a zbraní. Pokud si připlatíte za edici Vault, získáte také Battle Pass pro první sezónu a postavy i kosmetiku přístupnou v otevřené betě Warzone, a dokonce i v původním remaku Modern Warfare.

Společnost Activision slíbila sdělit další podrobnosti o Modern Warfare II a příští Warzone (včetně její nové mobilní verze) na několikahodinové akci Call of Duty 15. září. Předběžný přístup ke hře pro jednoho hráče však ukazuje priority společnosti. Ačkoli se stále věnuje dalšímu rozvíjení děje této kultovní série, do budoucna se plánuje zaměřit ještě více na režim pro více hráčů.

Zdroj: engadget.com