To nejlepší z Nintendo Direct: Jaké hry mohou očekávat fanoušci Switche?

Společnost Nintendo slíbila svým fanouškům, že v průběhu února přinese várku informacích o nových hrách na něž se mohou těšit. A tak se i stalo, a dočkali jsme se informací o naprostých novinkách tak o starých klasikách, které v novém kabátu zavítají na konzoli Switch. Tady je výběr toho nejlepšího.

Velké nadšení vzbudilo oznámení titulu Super Mario Maker 2, který využívá světa klasického 2D  (a částečně i 3D) z Maria. Hráči budou moci ve hře řešit logické problémy, pomáhat Mariovi přestavbou úrovní nebo vytvářet co nejtěžší levely pro své přátele. V zásobě by měla být také řada nových funkcí, ty ale Nintendo zatím nespecifikovalo.

 

 

Dalším návratem oblíbeného titulu bude Boxboy+BoxGirl kooperativní logická skákačka postavená na jednoduché a ale roztomilé grafice. Jejích 200 levelů si hráči budou moci vyzkoušet už 20. dubna.

Milovníky japonských RPG potěší příchod Dragon Questu XI. V rámci něj si hráči užijí obrovský svět plný soubojů a kouzel, stejně jako propracovaný příběh. Hra vyšla v loňském roce na PS4 a PC a letos se konečně dostane i na Switch.

 

Zajímavý bude také nový Battle royal titul se kterým se podíváme do světa tetrisu v titulu Tetris 99. Ano čtete dobře, jakkoli prapodivně to zní. Ve hře se proti sobě utká 99 hráčů a na konci zbude jediný vítěz.

 

Ke kořenům herního světa Nintenda se vydáme díky remaku titulu Zelda Awakening. Ten přináší do hry třetí rozměr, ale zachovává izotermický pohled z vrchu. Podle prvních ukázek bude hra v maximální míře ctít původní titul a představí ho v současném grafickém kabátě.

 

Z dalších novinek by hráčům nemělo uniknout oznámení rozsáhlého updatu bojovky Super Smash Bros. Ten by se měl objevit na jaře. Objevit by se měly také tituly Final Fantasy 9 a Final Fantasy 7 a remasterovaná verze Assassin’s Creed 3 obsahující i titul Liberation původně určený pro PS Vita.

Zdroj: gamespot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.