TOP 7 bizarních obalů na mobil, které změní váš smartfón k nepoznání!

Obaly na mobil se po více jak deseti letech existence smartfonů stávají mainstreamem. Lidé, kteří předtím měli nerozbitné tlačítkové telefony, si museli postupně zvyknout, že chytré telefony jsou křehčí. Stačí jeden pád a pro moderní přístroj to může být konečná. Vedle telefonů tak lidé ve velkém investují také do krytů. Někdo upřednostňuje co nejméně nápadné obaly na mobil, aby co nejvíce vynikla elegance jejich přístroje, jiní se nebojí extravagance a střídají kryty podle nálady.

Na trhu se tak kromě klasický silikonových krytů, kožených nebo odolných krytů čím dál více objevuje řada bizarních obalů, které vám dokážou zpestřit den nebo dokonale zmást vaše kamarády. Objevují se ale také chytré obaly, které jsou dokonale funkční a dokáží prodloužit životnost baterie nebo posloužit jako švýcarský nožík.

1) Proměňte mobil na jídlo

Někomu to přijde děsně vtipné, někomu zas nechutné, ale obaly, které představují nějaké jídlo, jsou velmi oblíbené. Můžete tak mít mobil, který připomíná zmrzlinou, mořské plody nebo dokonce slaninu. Stačí si jen vybrat. Abyste hned nemuseli za kryt utrácet, klidně si svůj obal připomínající jídlo vyrobte. Pár tipů a podrobným návodem najdete v následujícím videu.

 

2) Třpytky a kamínky

Doba lesklých a třpytivých věcí je opět tu a tento trend se ve velkém dotkl také mobilních telefonů. Třpytivé obaly plné lesklých kamínků jsou v oblibě především u mladých děvčat, ale klidně si s ním může život zpestřit kdekdo.

 

Zdroj: Etuo.cz

 

Jak si vyrobit svůj vlastní třpytiví a ještě k tomu zábavný obal na mobil se můžete podívat v následujícím videu.

 

3) Plyšáček do ruky

Ve škole nebo v práci nám občas může chybět trocha něžného pozhlazení. Není tak divu, že se s velkou oblibou setkávají také dost bizarní obaly na mobil, které promění váš přístroj v malého plyšáka. Můžete si je buď koupit a nebo si můžete jednoduše jeden vyrobit, stejně jako v následujícím videu. Je to ale praktické?

 

4) Šílená fotka

Pře pár lety se na Amazonu objevil prodejce, který vyráběl a prodával kryty na telefon s absurdními fotkami z fotobank. Na krytu tak byl třeba inhalátor, nebo fotografie z liposukce a další podivnosti. Pokud se vyžíváte v absurdním humoru, můžete si takový kryt nechat také vyrobit. Stačí si jen najít nějakou fotobankovou fotku a prostřednictvím online systému si ji nechat u nějakého prodejce krytů vytisknout na vámi vybraný kryt.

5) Super bezpečný kryt

Pokud už vás nebaví neustále řešit opravu telefonu kvůli tomu, že vám pořád padá, počkejte si na tuto novinku! Speciální kryt je ještě ve fázi prototypu, ale už tento rok by se měl začít prodávat. Obal by měl mít v sobě zabudované senzory, které se při pádu aktivují a na rozích telefonu vysunou oboustranné flexibilní nárazníky, které ochrání váš mobil ze všech stran. Jak by měl kryt fungovat se můžete podívat v následujícím videu.

 

6) Kryt jako nabíječka

Nejde sice o tu největší bizarnost na světe, ale pokud byste chtěli mít odolný a zároveň vysoce funkční mobil, pak investujte do nabíjecího krytu, který prodlouží životnost baterie vašeho chytrého telefonu. Sice trošku zvětší objem vašeho přístroje, ale pokud pracujete za pochodu nebo jste neustále v pohybu, takovýto kryt plný energie bude pro vás spásou.

 

7) Mobil jako švýcarský nožík

Chytrý telefon se stal postupně nepostradatelnou pomůckou skoro každého moderního člověka. A tak se výrobci můžou předhánět v tom, jak ho ještě povýšit na další level, když už ho člověk pořád tahá s sebou. Někteří výrobci tak například vyrábí odolné kryty, které jednoduše proměníte v šroubovák nebo nožík, otvírák atd. Prostě švýcarský nožík v mobilu. Koupit jej můžete například na Amazonu a jestli to funguje se můžete podívat v následujícím videu.

 

 

A co vy zůstanete u obyčejného krytu nebo si koupíte respektive vytvoříte nějaký extravagantní?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.