Foto: se svolením Bandai Namco

Toužíte vychovat vlastního Baby Yodu? Nové tamagoči vám to umožní

Vzhledem k oblibě postavy Grogu ze seriálu Star Wars: The Mandalorian, kterého většina zná spíše pod fanouškovským označením Baby Yoda, je zvláštní, že bylo tamagoči právě s tímto hrdinou představeno až nyní.

Klasická elektronická hračka s domácím mazlíčkem do kapsy v tomto provedení umožní starat se o roztomilého Baby Yodu. Budete jej krmit chobotnicovou polévkou a makaróny, hrát minihry či odemykat velké množství nejrůznějších oblečků. Překrmovat Grogua příliš velkým množstvím polévky se ale nemusí vyplatit. A to i přes to, že hlavním Groguovým osobnostním rysem je „hlad“. Potom by ho totiž naopak mohla sežrat chobotnice…

Vaší péčí můžete ovlivnit, zda se Grogu nakonec dostane do spárů temné strany Síly, nebo zůstane na světlé straně. Výrobci nás lákají na slogan: „Podaří se vám Grogua úspěšně vychovat, nebo si ho Temný rytíř odnese?“

Kultovní hračka z devadesátek prožívá v posledních několika letech úspěšný návrat. Pravdou ale je, že většina moderních tamagoči je vybavena také kamerami, jsou propojeny s chytrými hodinkami nebo lze sehnat značkové verze od R2-D2 po BTS.

Podle společnosti Bandai Namco bude tamagoči Grogu k dispozici k předobjednání již brzy (konkrétní datum ale nebylo uvedeno), a to na Amazonu. Stejně tak prozatím nebyla prozrazena ani cena. Pokud si ale tamagoči pamatujete ze svého dětství a zároveň patříte mezi fanoušky Mandaloriana, jde o ideální spojení, jak si stylově zavzpomínat.

Zdroj: theverge.com