Foto: se svolením Nike

Tréninková videa Nike Training Club míří na Netflix

Společnost Netflix oznámila, že tréninková videa Nike Training Club míří do streamovací služby. První várka videí bude k dispozici všem předplatitelům Netflixu od 30. prosince.

Videa Nike Training Club byla dosud exkluzivně dostupná v aplikaci pro iOS a Android, kde uživatele provádí cvičebními programy a wellness strategiemi. Nike uvedl, že na Netflix nahraje více než 30 hodin videí, která budou uvolněna ve dvou částech a k dispozici v 10 jazycích. Před příchodem na Netflix byla jediná možnost, jak videa sledovat na velké obrazovce, připojení telefonu k televizoru, a to buď prostřednictvím kabelu HDMI, nebo bezdrátově pomocí AirPlay či Chromecastu. Sledování obrazovky telefonu mohla pak znamenat jistá omezení během cvičení, nyní by tedy spuštění videa z Netflixu mělo dát uživatelům o jednu výmluvu méně, proč se cvičení vyhýbat (a zároveň pomoci společnosti Nike rozšířit dosah aplikace).

První řada obsahuje pět programů rozdělených do 46 videí, další budou k dispozici do konce prosince. Druhá várka přijde pak v roce 2023. Jakmile budou videa k dispozici, najdete je v kolekci Nike na Netflixu nebo po vyhledání hesla “Nike”.

Nike Training Club patřil v roce 2009, kdy byl spuštěn, k prvním vysoce prestižním mobilním aplikacím. Požádá vás o zadání vašich fitness cílů a poté vám pomocí tréninkových videí, přizpůsobených rozcviček, tipů a motivování pomůže udržet se na správné cestě. V roce 2018 služba přidala podporu hodinek Apple Watch a na začátku letošního roku adaptivní tréninky pro osoby se zdravotním postižením.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.