Foto: Netflix

Třetí sezóna seriálu ‘Love Death and Robots’ přijde na Netflix 20. května

Třetí sezóna animované antologie Love, Death and Robots společnosti Netflix bude uvedena již 20. května. Streamovací společnost na vydání upozornila krátkým videem, které ukazuje, že i další řada oblíbeného seriálu nabídne širokou škálu animačních stylů.

Seriál Love, Death and Robots (stylizováno jako LOVE DEATH + R⬮BOTS a v podobě emodži jako ❤️❌🤖) byl poprvé uveden v roce 2019 a skládá se ze samostatných epizod, většinou kratších než 20 minut, na jejichž výrobě se podílí vždy odlišní herci a štáby. Název seriálu odkazuje na tematickou souvislost každé epizody se třemi výše uvedenými tématy (láska, smrt a roboti).

Seriál produkují Tim Miller a David Fincher. David Fincher, který je známý především jako režisér filmů Klub rváčů a Vetřelec nebo seriálů Mindhunter a Dům z karet, uzavřel se společností Netflix exkluzivní smlouvu na čtyři roky.

První řada série získala vysoké hodnocení kritiků na Rotten Tomatoes. Divácké hodnocení však kleslo v druhé sérii poté, co tvůrci záměrně omezili scény obsahující násilí a nahotu. V druhé řadě se také snížil počet epizod, kterých bylo jen 8, oproti 18 epizodám v sérii první. Netflix zatím neuvedl kolik epizod bude v třetí sérii. Na to, abychom to zjistili, si budeme muset ještě pár týdnů počkat.

Zdroj: engadget.com a verge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.