Foto: se svolením MelGeek

Tuto klávesnici si můžete přizpůsobit pomocí Lego kostiček

Mechanická klávesnice od společnosti MelGeek je plně kompatibilní se stavebnicemi Lego, umožňuje vyměnit téměř cokoliv. Pokud se vám náhodou někde válí hromada kostiček Lega, můžete si pak po stranách a na spodní straně desky změnit design celé klávesnice.

Klávesnice se příznačně jmenuje Pixel, a přestože není oficiálně licencovaná společností Lego, můžete si na ni sestavit téměř libovolný design. Jedná se o mechanickou klávesnici v tzv. tenkeyless designu (TKL), což z ní dělá krok zpět oproti plnohodnotným deskám, není totiž vybavena numerickým blokem.

Přizpůsobit si můžete nejen části bez kláves. Společnost MelGeek chytře zahrnula pod každou klávesu cvočky, pokud si tedy budete přát, můžete si vybavit desku vlastními klávesami Lego.

Nemluvě o tom, že dokonce i samotné spínače jsou vyměnitelné, takže můžete odstranit ty stávající a nainstalovat ty s vámi preferovanou mírou klikání. Jakmile budete mít desku vybavenou klávesami a spínači Lego, můžete ji připojit k počítači (nebo použít bezdrátové připojení) a pohrát si s jejím RGB osvětlením.

Klávesnice Pixel zatím není v prodeji, ale můžete si ji zarezervovat za nižší cenu 199 dolarů, tj. necelých 5 tis. korun – stačí pouze zaplatit rezervační poplatek 1 dolar. Jakmile bude Pixel plně k prodeji, bude stát 269 dolarů, tedy přibližně 6,7 tis. korun.

Pod článek přikládáme pár designů klávesnice od společnosti MelGeek k inspiraci.

Zdroj: theverge.commelgeek.com

https://www.melgeek.com/pages/melgeekpixel
Foto: se svolením MelGeek
https://www.melgeek.com/pages/melgeekpixel
Foto: se svolením MelGeek
https://www.melgeek.com/pages/melgeekpixel
Foto: se svolením MelGeek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.