Foto: se svolením 2K

Tvůrci Until Dawn se pochlubili novou hororovou hrou The Quarry

Patříte mezi milovníky hororových her? Pak by vám neměl uniknout nejnovější titul The Quarry od tvůrců Until Dawn. Tuto novinku představily společnosti Supermassive Games a 2K. Jde o hororovku, jejímiž hlavními hrdiny jsou vystrašení teenageři, o jejichž osudech budete moci rozhodovat. Budete ovládat devět táborových vedoucích, jejichž letní tábor se již chýlí ke konci. V noci se však něco zvrtne… Zdá se, že někdo začal vedoucí lovit pro zábavu. Stejně jako v Until Dawn a podobných hrách se budete muset opravdu snažit, pokud chcete, aby přežilo co nejvíce lidí. Každá z postav totiž může zemřít.

Společnost Supermassive se při tvorbě této novinky opřela o známé příběhové herní mechanismy a využila popularity hvězd – v The Quarry si zahrají například David Arquette (z Vřískotu), Ariel Winter (Modern Family) či Lance Henriksen (Vetřelci), podíleli se také herci z produkcí jako Noční můra v Elm Street, Dollface nebo Jurský svět.

Zajímavý je také multiplayer. The Quarry totiž můžete hrát i spolu s přáteli a rozhodovat o osudech jednotlivých postav společně. Každou postavu zvlášť může ovládat jiný hráč nebo o vašich rozhodnutích může hlasovat až sedm lidí. Na výběr budete mít také z několika úrovní obtížnosti a k dispozici bude i „filmový režim“, díky němuž si hru můžete vychutnat jako film (nebudete při něm moci hrát, ale budete si moci zvolit, jak se příběh bude odehrávat).

The Quarry vyjde 10. června na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a pro počítače s Windows.

Zdroj: engadget.com