Foto: Unsplash

Uber letos ukončí program Uber Rewards

Pokud patříte mezi věrné zákazníky společnosti Uber, měli byste zpozornět. Tato společnost totiž ruší svůj bezplatný věrnostní program Uber Rewards, a to konkrétně k 1. listopadu 2022. Uživatelé mohou sbírat body ještě do konce srpna, přičemž poslední den pro uplatnění odměn připadá na 31. října.

Služba Uber Rewards, která byla oznámena v roce 2018, umožnovala zákazníkům získávat body za každou transakci Uber a Uber Eats (nicméně v České republice byl rozvor jídla Uber Eats zrušen v roce 2020). Program Uber Rewards nabízí čtyři úrovně členství, přičemž v každé z nich se členům odemykají nové výhody. Platinová úroveň například zahrnuje ochranu před nárůstem cen a přednostní vyzvednutí na letištích.

Důležitou informací je to, že Uber nenabídne přímou náhradu za program Uber Rewards. Místo toho plánuje propagovat svůj placený členský program Uber One. Tato služba za 10 dolarů měsíčně přináší výhody, jako jsou bezplatné dodávky Uber Eats a pětiprocentní slevy na jízdy od nejlépe hodnocených řidičů Uberu.

„Děkujeme, že jste součástí programu Uber Rewards,“ uvedla společnost v e-mailu o ukončení činnosti. „Byla to skvělá jízda, ale rozhodli jsme se službu Rewards ukončit, protože se soustředíme na náš nový členský program Uber One.“ Stávajícím uživatelům programu Rewards poskytne Uber měsíční zkušební verzi programu Uber One zdarma.

Zdroj: engadget.com