Foto: se svolením Valve

Ubisoft bude opět prodávat hry na Steamu

Ubisoft začne znovu prodávat své hry na Steamu. Společnost se k tomuto kroku odhodlala téměř čtyři roky poté, co se zaměřila na konkurenční obchod Epic Games Store a na vlastní Connect launcher. První na řadě je jedna z největších her vydavatele za posledních několik let, Assassin’s Creed Valhalla, která bude na Steamu k dispozici 6. prosince. Strategická hra Anno 1800 a free-to-play hra Roller Champions se na Steamu objeví o něco později.

“Neustále přemýšlíme nad tím, jak naše hry přiblížit různým skupinám uživatelů, ať už jsou kdekoli,” řekl mluvčí Ubisoftu serveru Eurogamer. Assassin’s Creed Valhalla se objeví na Steamu právě v době, kdy Ubisoft vydá poslední aktualizaci. Poslední kapitola hry, která dorazí rovněž 6. prosince, přinese uzavření Eivorova příběhu. Ubisoft však potvrdil, že neplánuje přidat režim New Game+.

Ubisoft v minulosti uvedl, že odchod ze Steamu byl obchodním rozhodnutím, které vedlo k šestinásobnému nárůstu předobjednávek hry The Division 2 v jejich online obchodě (kde Ubisoft nemusí platit společnosti Valve 30% podíl z prodeje).

Valve se mezitím připravuje na podzimní výprodej na Steamu, který začíná toto úterý a potrvá do 29. listopadu. Akce bude zahrnovat slevy na desítky tisíc her. V upoutávce Valve naznačilo, že bude možné získat slevy na hry jako Hitman 3, Stray, Hades, Deathloop, Cyberpunk 2077, God of War, Disco Elysium, Yakuza: a mnoho dalších.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.