Zdroj: news.ubisoft.com

Ubisoft nabízí virtuální prohlídky starověkého Egypta a Řecka z her Assassin’s Creed zdarma

Letošní sezóna dovolených bude pravděpodobně diametrálně odlišná od těch minulých. Vzhledem k pandemii onemocnění Covid-19 se řada z nás pravděpodobně do zahraničí nepodívá, a pokud ano, tak v omezené míře. Kromě poznávání krás ČR si však už nyní můžeme zacestovat virtuálně, a to nejen v prostoru, ale dokonce i v čase. Studio Ubisoft totiž uvolnilo své vzdělávací programy o starém Egyptě a Řecku, jež jsou součástí her Assassin’s Creed Origins a Odyssey, a to zcela zdarma.

Stáhnout si je může každý až do 21. května přímo z oficiální stránek studia Ubisoft. Jediné, co bude nutné proto udělat, je zaregistrovat si účet v systému Uplay. Podmínkou je samozřejmě také dostatečně výkonný hardware.

A co cesta do starověku nabízí? V případě Discovery Tour: Ancient Greece spojené se hrou Odyssey se podíváme do 29 regionů pevninského i ostrovního Řecka, navštívíme města i vesnice. V nabídce je 5 speciálních tematických okruhů, které se věnují filozofii, slavným městům, každodennímu životu, válce a mýtům.  Discovery Tour: Ancient Egypt zve k návštěvě Egypta za časů panování Ptolemaia. Součástí programu jsou exkurze do každodenního života tehdejších obyvatel. Připraveno je mimo jiné i 75 prohlídkových tras pod vedením předních historiků a egyptologů.

Virtuální svět navíc nabízí i atrakce, které by za normálních okolností nebyly možné, jako je vyšplhání na pyramidu nebo některou ze staroegyptských památek.

Zdroj: ubisoft.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.