Foto: se svolením Ubisoft

Ubisoft potvrdil práci na vývoji hry The Division 3, vydání je ale v nedohlednu

Společnost Ubisoft právě potvrdila, že pracuje na vývoji The Division 3. Na pokračování série si ale budeme muset ještě počkat, přestože od vydání The Division 2 na konzolích a PC uplynuly již více než čtyři roky. Společnost také jmenovala Juliana Gerightyho výkonným ředitelem celé značky The Division. 

Jak dlouho si tedy budeme muset počkat? Dlouho. Gerighty je v současné době kreativním ředitelem malé akčí open-world adventury s názvem Star Wars Outlaws. Na The Division 3 tak přejde až po vydání této hry. Ubisoft tvrdí, že Gerightyho prvním úkolem bude sestavit vývojářský tým, k čemu zatím také nedošlo. Star Wars Outlaws vyjde až někdy v příštím roce, takže se zdá, že pár let do vydání The Division ještě uplyne.

Navzdory chystanému pokračování Ubisoft tvrdí, že hra The Division 2 bude stále podporována, ačkoli společnost neupřesnila budoucí plány na DLC obsah. Konkrétní informace ohledně The Division 3 v podstatě neexistují, ale Gerighty uvedl, že vývojářský proces bude o zdokonalování, jde o to posouvat laťku kvality neustále dopředu.

Mimo to Gerighty využije svou roli výkonného ředitele k upevnění identity značky. To znamená, že se bude aktivně podílet na spin-off titulech, mobilních verzích a podobně. Chystá se také nepřeberné množství projektů zasazených do univerza série, jako je mobilní hra The Division Resurgence a spin-off střílečka The Division Heartland.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.