Zdroj: youtube.com

Ubisoft se pochlubil remakem hry Prince of Persia: Sands of Time a dalšími tituly, přináší ale spíše zklamání

Na prezentaci Ubisoft Forward představilo francouzské vývojářské studio remake Perského prince, vylepšení některých dalších herních titulů a novou multiplayerovou online hru Riders Republic z prostředí extrémních sportů.

O remaku hry Prince of Persia: Sands of Time jsme už díky předchozím únikům věděli, přesto nemile překvapil. Jde o hru z roku 2003 a bohužel a ani podle oficiálního videa (ke zhlédnutí na konci článku) nedošlo k výrazným změnám. Je totiž zapotřebí mít na paměti, že nejde o remaster, ale o plnohodnotný remake, od něhož bychom očekávali rozhodně výrazně lepší skok v grafice. Každopádně do vydání, které je plánováno na rok 2021, se ještě může ledascos změnit.

Podobně působí také další hra Immortals: Fenyx Rising (s původním názvem Gods & Monsters). Také o ní už jsme mohli něco zaslechnout dříve. Pravdou přitom je, že přestože přibyly některé prvky, od prvního oznámení se toho na samotném konceptu také příliš mnoho nezměnilo a tato nová akční RPG od tvůrců Assassin’s Creed stále působí jako kombinace God of War a The Legend of Zelda: Breath of the Wild s výrazně stylizovaným fantasy prostředím z řecké mytologie. Hráči si jej budou moci vyzkoušet již 3. prosince.

Ubisoft představil i ukázku chystaného anime seriálu Splinter Cell vycházejícího z oblíbené herní série. Ukázka je již dostupná na Netflixu. Kromě toho studio připravilo návrat týmové 2D bojovky Scott Pilgrim vs. The World: The Game. Complete Edition ale oproti originálu přináší jen lehká vylepšení a všechny DLC. Jedinou podstatnější změnou ve hře Watch Dogs: Legion bylo přidání mise s postavou rappera Stormzyho.

V podstatě jediným velkým překvapením bylo závěrečné představení nové hry Riders Republic. Jak jsme již zmínili na začátku článku, jde o multiplayerovou hru z prostředí extrémních sportů, která je nástupcem hry Steep. Hráči v ní budou mít k dispozici nejrůznější sportovní vybavení – například horská kola, wingsuity a snowboardy.

Zdroje: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.