Foto: se svolením Ultimate Ears

UE představila nový outdoorový plovoucí reproduktor Everboom

Společnost Ultimate Ears rozšířila svou řadu přenosných reproduktorů Bluetooth o model Everboom. Jde o outdoorový model, který díky své robustní konstrukci a odolnosti proti vodě a prachu IP67 vydrží i náročnější podmínky. Zajímavostí je, že dokonce může plavat na hladině, takže si ho s sebou můžete vzít i k vodě. K dispozici je také tlačítko Outdoor Boost, jehož stisknutím můžete zesílit basy a optimalizovat zvuk pro pobyt venku.

Model Everboom, který je v podstatě menší verzí modelu Epicboom, nabízí 360stupňový zvuk a dosah Bluetooth 55 metrů. UE uvádí, že baterie vydrží v provozu až 20 hodin, než ji budete muset dobít přes USB-C. Kromě toho je k dispozici připojení NFC, které funguje s kompatibilními smartphony s operačním systémem Android alespoň 8. Díky tomu můžete rychle přepínat mezi playlisty více osob, pokud připojí své telefony.

Kromě toho společnost představila novou funkci pro všechny reproduktory, které jsou kompatibilní s její aplikací Boom. Pomocí funkce Megaphone mohou uživatelé mluvit do telefonu a přehrávat svůj hlas pomocí reproduktoru.

Všechny reproduktory Everboom budou v následujících měsících ke koupi i v Evropě. Reproduktor Everboom zakoupíte za 250 dolarů

Zdroj: engadget.com