Únik obrázku Xboxu Series S naznačuje cenu 299 dolarů

Konzole nové generace Xbox Series S je ohledně marketingu velmi specifická. O její existenci se totiž spekulovalo velmi dlouho, avšak až dosud nebyla na rozdíl od své výkonnější kolegyně Series X oficiálně představena. O její existence jsme se ale dozvěděli opakovaně přímo z materiálů společnosti Microsoft – byla zmíněná například na krabičce nového ovladače nebo u některého z připravovaných titulů.

Nyní máme další únik, který nám prozrazuje nejen to, jak bude konzole vypadat, ale především její cenu. Ta je dle něj 299 dolarů. Zdroj obrázku, který zveřejnil server Thurrott, neznáme, avšak podle většiny odborníků se zdá reálný. Nemohli však nijak potvrdit cenu, jež je jeho součástí.

https://www.thurrott.com/wp-content/uploads/sites/2/2020/09/Series-S-cover.jpg
Zdroj: thurrott.com

Konzole, kterou vidíme na obrázku, má bílou barvu a díky gamepadu, který u ní je, můžeme říci, že není příliš veliká. Svými rozměry připomíná Xbox One S. Na obrázku je konzole zobrazena v poloze na výšku, ale malé logo Xboxu naznačuje, že se nejedná o primární orientaci konzole.

Server Windows Central doplňuje informace o tom, že dle jeho informací bude stát nový Xbox Series S skutečně 299 dolarů, bude také k dispozici v rámci programu Xbox All Access za 25 dolarů měsíčně. Tento program by měl zahrnovat (kromě pronájmu konzole samotné) také Xbox Live a Game Pass. Informace navíc doplňuje tím, že Series X by měla stát 499 dolarů (35 v rámci předplatitelského programu) a obě konzole by se měly na trhu objevit 10. listopadu.

Pokud cena 299 dolarů opravdu platí, může se konzole Xbox Series S stát cenově dostupnou alternativou moderního hraní pro každého, kdo netrvá na rozlišení 4K.

Zdroje: thurrott.com, windowscentral.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.