Foto: se svolením WinFuture

Únik odhalil design Samsung Galaxy S23

Očekává se, že řada Samsung Galaxy S23 bude poprvé představena na nadcházející akci Galaxy Unpacked 1. února. Nakonec ale již nyní máme poměrně dobrou představu o tom, jak bude zařízení vypadat. A to díky uniklým renderům zveřejněných společností WinFuture, které odhalují design i barevné varianty, jež budou k dispozici pro základní model telefonu Galaxy S23.

Podle Rolanda Quandta z WinFuture se jedná o oficiální marketingové snímky společnosti Samsung (a tedy ne o fanouškovské rendery, které by vycházely z předchozích modelů nebo nejrůznějších designových předpovědí).

Pokud je současný únik pravdivý, pak to znamená, že se Galaxy S23 zbaví vyvýšeného ostrůvku fotoaparátu, který známe z Galaxy S22. Tři fotoaparáty tedy budou samostatně vystupovat nad zadní část krytu. Co se týče materiálů šasi, můžeme očekávat klasickou kombinaci kovového rámu a matného skla. Dostupné budou čtyři barvy: černá, bílá, zelená a růžová.

Ohledně specifikací modelu S23 zatím nejsou známy žádné podrobnosti, spekuluje se ale, že bude vybaven novým jasnějším OLED displejem. Lze také očekávat, že třiadvacátá řada nabídne snímač fotoaparátu s vyšším rozlišením a lepším výkonem při slabém osvětlení. Nové telefony by také měly být poháněny nejnovějším vlajkovým procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (alespoň tedy v Severní Americe).

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.