Uniklé obrázky ukázaly, co můžeme očekávat od připravovaného telefonu Google Pixel 3 XL

Ačkoliv vydání nové generace telefonů společnosti Google nebylo zatím oznámeno, už nyní se objevují informace, jak by mohly její zástupci vypadat. Na uživatelském fóru XDA se tento týden objevily dvě fotografie doposud neznámého telefonu, který by designem odpovídal dosavadním zvyklostem telefonů Google Pixel a zároveň potvrzuje domněnky, které o vybavení telefonu doposud panovaly. Pravdu měla zřejmě i agentura Bloomberg, která přinesla informaci, že Google chystá novou generaci svých chytrých telefonů ještě tento podzim.

Na zadní straně je patrná mělká kulatá čtečka otisků prstů typická pro telefony Google Pixel a také výrazný předěl barev v horní části těla telefonu. Asi nejzajímavější je kamera, která i u toho velkého telefonu využívá pouze jednu čočku. Znak, který najdeme na zádech telefonu, pravděpodobně naznačuje, že se jedná o prototypový hardware, nedá se předpokládat, že by Google nechtěl z nějakého důvodu u finálního produktu využít svůj znak G.

Z přední strany je viděl displej využívající systém zářezu na přední straně s nepatrnou bradou v dolní části. Nad displejem jsou patrné dvě čočky fotoaparátu, k čemu konkrétně budou sloužit, zatím není jasné. Také by se mohlo jednat o přední blesk.

Telefon vypadá na první pohled povedeně, avšak po designové stránce nijak přelomově (to ostatně nikdy nebyla taktika Googlu). Nesmíme však zapomínat, že se jedná o obrázek prototypu, který na uživatelské fórum umístil neznámý zdroj. Může se tedy stát, že se jedná o jeden z prototypů a výsledný telefon může vypadat úplně jinak.

Zdroj: androidpolice.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.