Uniklé obrázky ukazují Samsung S10e v plné kráse. Jedna z barevných variant je kanárkově žlutá

Představení nové generace vlajkových lodí společnosti Samsung se blíží a s trochou nadsázky lze říci, že se protrhla hráz s neoficiálními informacemi o tom, co nám nové telefony nabídnou a jak budou vypadat. Doposud jsem měli informace především o modelech S10 a S10 plus, kromě nich však Samsung představí také odlehčenou variantu nazvanou S10e a právě její obrázky unikly v minulých dnech na internet.

První, co nás doslova bouchne do očí, je barva. Na internet totiž unikl render kanárkově žluté varianty telefonu. Výsledná barva je podobná té, kterou využívaly telefony Nokia Lumia nebo iPhone od Applu. Konzervativnější uživatelé se nemusí bát, telefon by měl být k dostání také v zelené, bílé a černé variantě.

A co nám render prozrazuje dalšího kromě barvy? V zadní části můžeme vidět duální fotoaparát, tím se varianta e odlišuje od svých dražších kolegů, kteří budou mít fotoaparáty hned tři. Na bočním pohledu je vidět výrazné tlačítko pro zapnutí telefonu, které v sobě bude mít pravděpodobně integrovanou čtečku otisků prstů, stejně jako model A7, který vyšel loni na podzim. Ostatní telefony řady S10 ji budou mít pravděpodobně integrovanou přímo v displeji.

Samotné oficiální představení nové vlajkové řady telefonů Samsung proběhne ve středu 20. února  v San Franciscu a tam se už o nových telefonech dozvíme opravdu vše. Tuto akci si budete, díky online textovému přenosu na našich stránkách užít společně s námi.

Zdroj: androidauthority.com mysmartprice.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.