Uniklo video Pixelu 4, ukazuje silný horní rámeček, téměř žádnou bradu a čtvercový modul fotoaparátu

Do éteru proniklo video chystaného smartphonu Google Pixel 4. Ukazuje výrazný horní rámeček, minimální spodní a postranní rámečky nebo čtvercový modul fotoaparátu – jinými slovy potvrzuje to, co již dříve ukázaly uniklé rendery. 

   Ve videu je také možné si všimnout tlačítka zapínání a hlasitosti na pravé straně, na spodní straně umístěných stereo reproduktorů a mezi nimi zasazeného nabíjecího konektoru USB-C.

   Podle dosavadních neoficiálních informací dostane smartphone do vínku úhlopříčku 5,7 palců, rozlišení displeje 2280×1080 a obnovovací frekvenci 90 Hz, čipset Snapdragon 855 nebo Snapdragon 855 Plus, 6 GB RAM, 128 nebo 256 GB RAM, duální fotoaparát s rozlišením 12 a 16 (druhý by měl mít teleobjektiv), duální přední kamerku, baterii s kapacitou 2800 mAh a nový Android 10.

   Kromě toho bude přední fotoaparát údajně vybaven senzorem pro snímání pohybu s názvem Soli Radar, který by měl umožnit pouhým mávnutím ruky např. přeskakovat pro uživatele nezajímavé skladby nebo tišit hovory či budíky.

   Jak víte z našich předchozích novinek, Google připravuje i vybavenější a větší model Google Pixel 4 XL, který by měl disponovat úhlopříčkou 6,3 palců, rozlišením obrazovky 3040×1440 a také obnovovací frekvencí 90 Hz, stejným čipem i velikostí RAM a ROM, trojitým fotoaparátem a baterií s kapacitou 3700 mAh. Se svým sourozencem by jinak měl sdílet všechny ostatní funkce.

   Nová generace Pixelů by měla být uvedena na scénu začátkem října.

Zdroj: phonearena.com, xda-developers.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.