Foto: Unsplash

Uniklo video skládacího telefonu Pixel Fold

Několik dní poté, co CNBC informovala, že Google plánuje na konferenci I/O 2023 oznámit skládací telefon Pixel, začalo na internetu kolovat údajné video tohoto zařízení. Domnělý klip skládacího Pixelu sdílel leaker a vývojář Kuba Wojciechowski. Toto video je podle něj již měsíc staré a bohužel neukazuje žádné funkce, které by definitivně identifikovaly skládací zařízení jako jeden z produktů společnosti Google. Je proto nutné jej brát s velkou rezervou.

Pixel Fold bude údajně stát kolem 1 700 dolarů, až se objeví na trhu koncem tohoto roku. Podle CNBC bude mít zařízení design podobný knize s 5,8palcovou vnější obrazovkou a 7,6palcovým skládacím displejem. Údajně bude mít také nejodolnější pant ze všech dosavadních skládacích zařízení a baterii, která vydrží až 72 hodin díky režimu Extreme Battery Saver.

Kromě telefonu se nedávno objevil také tablet Pixel. Zařízení bylo součástí projektu Shaped by Water společnosti Google na milánském týdnu designu. Zveřejněné video ale neprozradilo mnoho informací, které bychom o tomto tabletu již nevěděli. Design zařízení se shoduje s tím, který Google ukázal jak na I/O 2022, tak znovu loni na podzim. Novinkou je, že kromě barevných variant Hazel a Snow (podobných Pixelu 7 Pro), které společnost ukázala v minulosti, se uživatelé mohou těšit i na korálovou variantu.

Společnost Google poskytne více informací o skládacím telefonu i tabletu pravděpodobně již 10. května.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.