Foto: se svolením WinFuture

Unikly podrobné informace o novém vlajkovém telefonu Oppo Find X5 Pro

Velký únik informací na serveru WinFuture poskytuje velmi komplexní pohled na novou vlajkovou loď společnosti Oppo – telefon Find X5 Pro. A to jak z hlediska designu, tak i technických specifikací.

WinFuture v podstatě potvrzuje předchozí únik, který mluvil o tom, že Find X5 Pro bude vybaven špičkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 1. Ten s velkou pravděpodobností doplní grafický čip Qualcomm Adreno 730, 12 GB RAM a 256GB interní úložiště. Zařízení by mělo mít také 6,7palcový AMOLED displej s rozlišením 3216 x 1440 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. WinFuture také zjistil, že telefon by mohl být vybaven baterií o kapacitě až 5 000 mAh, navíc s možností 80W rychlého nabíjení.

Co se týče fotoaparátu, který byl vytvořen ve spolupráci se švédským výrobcem fotoaparátů Hasselblad, Find X5 Pro pravděpodobně nabídne 32Mpx přední fotoaparát a na zadní straně soustavu tří fotoaparátů:  50Mpx primární, 50Mpx širokoúhlý fotoaparát a 13Mpx teleobjektiv. Na modulu fotoaparátu je napsáno „Powered by MariSilicon X“, což odkazuje na vlastní NPU čip společnosti Oppo, který používá pro zpracování obrazu umělou inteligenci. Tento nápis přitom potvrdil únik z minulého měsíce, který se o MariSilicon X již zmiňoval.

Nicméně stále chybí informace o ceně. WinFuture každopádně mluví o cenovce přes 1 200 euro (tedy více než 30 tisíc korun). Skvělou zprávou je, že stejně jako jeho předchůdce Find X3 Pro bude Find X5 Pro dostupný i v Evropě.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.