Foto: Evan Blass (91mobiles)

Unikly první snímky Motoroly Razr 3 – nabídne vylepšený fotoaparát a zcela nový design

Spolehlivý leaker Evan Blass nyní zveřejnil první snímky testovacího modelu Motorola Razr třetí generace. Zařízení nese kódové označení Maven, na zadní straně nabízí dva vylepšené fotoaparáty – 50Mpx hlavní snímač se světelností f/1,8 a 13Mpx snímač pro makro a ultraširokoúhlé snímky.

Z uniklých obrázků je také patrné, že nejnovější model velmi pravděpodobně nebude mít „bradu“ neboli okraj, který se u předchozích iterací zařízení rozšiřoval směrem ven. Vypadá to, že novinka se v zavřeném stavu překlopí sama na sebe a vytvoří čtverec. Tento design výrazně odliší trojkový model od původního designu Razru.

Blass také uvedl, že snímač otisků prstů se nově nachází u tlačítka napájení, které bude na boku zařízení. Motorola dříve umístila snímač otisků prstů na bradu modelu Razr z roku 2019 a poté jej přesunula na zadní stranu zařízení u modelu Razr s podporou 5G, který vydala v roce 2020. Obě umístění však byla hůře dosažitelná.

Razr 3 by měl být vybaven také vnitřním výklopným displejem s rozlišením FHD+ a 32Mpx selfie fotoaparátem. Motorola by měla vydat standardní verzi zařízení s čipem (SoC) Snapdragon 8 Gen 1 a také variantu Plus, která bude skrývat pravděpodobně vylepšený, ale zatím neznámý čip. Co se týče úložiště, uživatelé by se měli dočkat až 12 GB RAM a až 512GB interního úložiště.

Díky novému designu a dvěma snímačům fotoaparátu to vypadá, že se Motorola chystá konkurovat vlajkové lodi Samsungu v oblasti skládacích zařízení: Galaxy Z Flip 3. Pravdou také je, že první dva modely Razr nebyly přijaty nejlépe a měly i poměrně dost nedostatků. Uvidíme proto, zda na tom bude třetí model lépe. Na čínský trh by se měl dostat v červenci nebo srpnu. Rozšíří se také na další světové trhy, prozatím ale není známo kdy.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.