Foto: se svolením Evan Blass

Unikly rendery a další specifikace telefonů Oppo Reno 7 a 7 Pro

Nejnovější řada výrobce smartphonů Oppo – Reno 7 bude uvedena na čínský trh 25. listopadu. Není proto divu, že se před tímto datem množí úniky. Posledním z nich jsou rendery modelů Reno 7 a Reno 7 Pro, díky nimž si nové telefony můžeme poprvé detailně prohlédnout.

Není překvapením, že rendery Reno 7 pocházejí od známého leakera Evana Blasse a poskytují zatím nejdetailnější pohled na telefon. Ten přebírá nový design iPhonu 13. Tento design se přitom rychle stává rostoucím trendem mezi všemi OEM výrobci Androidu.

Na uniklých obrázcích vidíme plochý displej, plochý zadní panel a ploché boky. Na zadní straně se nachází trojitý fotoaparát s logem Oppo, jež se nachází v pravém dolním rohu. Tlačítka pro úpravu hlasitosti jsou umístěna na levé boční straně, zatímco tlačítko napájení je umístěno na pravé straně. Ve spodní části je umístěn konektor USB–C, po jehož obou stranách se nachází slot na SIM kartu a mřížka reproduktoru. Celkový vzhled telefonu Reno 7 je nápadně podobný nedávno uniklému modelu OnePlus Nord N20.

Další únikář Ishaan Agarwal přinesl pohled na pokročilejší Reno 7 Pro a také některé specifikace (včetně klíčových vlastností obou telefonů). Svým vzhledem se model Pro do velké míry podobá základnímu modelu, nicméně na zadní straně se pyšní větším modulem fotoaparátu, v němž se nacházejí hned čtyři fotoaparáty.

Vanilla Reno 7 pravděpodobně nabídne AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí, Snapdragon 778G a baterii s kapacitou 4 500 mAh a podporou 60W rychlého nabíjení. Naproti tomu model Pro se nejspíš pochlubí procesorem MediaTek 1200 SoC-MAX, baterií s kapacitou 4 500 mAh a 65W rychlonabíjením.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.