Unikly rendery smartphonu OnePlus 7T, ukazují velký kruhový modul fotoaparátu a povědomý design přední strany

Do éteru pronikly rendery nástupce teprve tři měsíce starého smartphonu OnePlus 7 s údajným názvem OnePlus 7T. Podle nich bude mít velký kruhový modul fotoaparátu a praktický stejný design přední strany jako předchůdce nebo předloňský OnePlus 6T, kterým vévodily tenké rámečky a kapkovitý výřez v displeji.

Z renderů také vyplývá, že telefon bude po vzoru high-endového modelu OnePlus 7 Pro disponovat trojitým fotoaparátem, avšak na rozdíl od něj umístěným horizontálně. Specifikace fotoaparátů v tuto chvíli nejsou známy, nicméně lze očekávat, že jeden z nich bude vybaven teleobjektivem nebo superširokoúhlým objektivem a další bude sloužit ke snímání hloubky.

Podle informací, které rendery doprovází, bude mít smartphone jako předchůdce displej typu Optic AMOLED, ovšem s o 0,9 palce větší úhlopříčkou, tedy 6,5 palců. Na rozdíl od něj by také měl být zhruba o 0,3 cm delší (16,1 oproti 15,8 cm).

Doprovodné informace se rovněž zmiňují o modelu OnePlus 7T McLaren Edition, který by měl do vínku dostat čipset Snapdragon 855 Plus, 12 GB RAM, 512 GB vnitřní paměti, baterii s kapacitou minimálně 3700 mAh, podporu rychlého nabíjení Warp Charge s výkonem 30 W a Android 10.

Podle dřívějších informací bude OnePlus 7T představen společně s televizorem OnePlus TV 26. září.

 

Zdroj: phonearena.com, pricebaba.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.