Unikly specifikace a snímky smartphonu Oppo Reno 2

Do éteru se z čínské certifikační agentury TENAA dostaly specifikace a snímky smartphonu Oppo Reno 2. Nástupce „jedničky“, která byla do prodeje uvedena teprve v dubnu a zaujala mimo jiné netradičním výsuvným mechanismem přední kamerky (vysouvala se do úhlu připomínajícího žraločí ploutev), by měl disponovat např. čtverným fotoaparátem nebo nezvyklým poměrem stran obrazovky 20:9.

Podle „leaku“ také dostane do vínku AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palců, rozlišení 2400×1080, rozměry 160 x 74,3 x 9,5 mm nebo hmotnost 189 g. Pohánět jej bude čipset vyšší střední třídy Snapdragon 730, který doplní 8 GB RAM a 128 nebo 256 GB vnitřní paměti.

Fotoaparát by měl mít rozlišení 48, 13, 8 a 2 MPx a disponovat 20x zoomem (hardware prý zajistí dvojnásobný optický zoom a o zbytek se postará software). Rozlišení přední kamerky v tuto chvíli není známo a není ani jasné, jestli telefon bude využívat stejný výsuvný mechanismus jako předchůdce. Na snímcích není vidět senzor čtečky otisků prstů, s největší pravděpodobností tedy bude jako u „jedničky“ integrován do displeje.

Smartphone by měl být softwarově postaven na Androidu 9.0 a kapacita baterie činit 3915 mAh.

V tuto chvíli není jasné, kdy Oppo novinku představí, není však vyloučeno, že to bude na zářijovém veletrhu IFA.

 

Zdroj: phonearena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.