Unikly údajné rendery a specifikace telefonu Xiaomi Mi 9

Do éteru pronikly údajné rendery a některé specifikace smartphonu Xiaomi Mi 9. Podle nich bude např. podporovat 5G síť nebo běžet na špičkovém čipsetu Snapdragon 855.

Telefon se podle renderů na první pohled od předchůdce Xiaomi Mi 8 liší podstatně menším výřezem v displeji (konkrétně má tvar poněkud širší kapky) a o něco tenčím spodním rámečkem. Zadní strana se liší minimálně – místo vertikálně uspořádaného duálního fotoaparátu je zde stejně orientovaný fotoaparát trojitý (s LED bleskem umístěným pod ním, u předchůdce byl usazen mezi fotoaparáty) a čtečka otisků prstů se přesunula pod displej.

Co se týče specifikací samých, novinka prý dostala do vínku AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palců a v tuto chvíli neznámým rozlišením (velmi pravděpodobně však bude minimálně stejné jako u předchůdce – tedy alespoň FHD+), 6, 8 nebo 10 GB RAM a baterii o kapacitě 3700 mAh. Vzhledem k tomu, že předchůdce softwarově běžel na Androidu 8.1 a umožňoval upgrade na verzi 9.0, je možné předpokládat, že nástupce bude „defaultně“ postaven na novější verzi.

Další neoficiální informace v tuto chvíli nejsou známy. Není tedy ani jasné, kdy by nová vlajková loď mohla být představena nebo uvedena na trh. Pokud nicméně budeme vycházet z data uvedení předchůdce, mohli bychom se dočkat v květnu, resp. v červnu.

 

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.