Zdroj: twitter.com

Úniky naznačují, že OnePlus v červenci přijde se svými úplně prvními skutečně bezdrátovými sluchátky

Bezdrátová sluchátka představují na trhu s elektronikou poměrně čerstvou kategorii. Za těch několik posledních let si však díky své praktičnosti velmi rychle získaly celou řadu uživatelů a dnes už jsou běžnou výbavou řady z nás.

Poměrně překvapivé přitom je, že až dosud společnost OnePlus zákazníkům sice již v kategorii bezdrátových sluchátek nabídla tři generace modelů v rámci série Bullets Wireless, žádný z nich však ve skutečnosti zcela bezdrátový nebyl. Všechny se totiž vyznačovaly již zastaralým konstrukčním řešením, kdy sluchátka sice nejsou propojena s telefonem, ale kabel spojuje špunty sluchátek mezi sebou, přičemž kabel vede vzadu na krku.

Přestože tato klasická konstrukce s sebou přináší určité výhody, jejich skladování i manipulace s nimi je pochopitelně obtížnější. A kvůli kabelu je problematičtější také nabíjení. Mnoho uživatelů proto dává přednost skutečně bezdrátovým modelům (tzv. true wireless), mezi něž patří například AirPods nebo Galaxy Buds.

Podle známého leakera, který na Twitteru vystupuje pod jménem Max J, se však nyní možná blýská na lepší časy. Společnost OnePlus totiž podle něj chystá na červenec překvapení, a to svoje vůbec první skutečně bezdrátová sluchátka. Kromě této informace Max J zveřejnil také obrázek, který představuje design chystané novinky. Bohužel pokud je zpráva pravdivá (což vzhledem ke svému důvěryhodnému zdroji nejspíš bude), OnePlus – alespoň co se vzhledu týče – nepřijde s ničím novým. Novinka totiž jako by z oka vypadla oblíbeným sluchátkům AirPods. Stejnými znaky jsou jak chybějící gumové špunty, tak například i typická „stopka“.

Co se týče červencového vydání, je možné, že OnePlus novinku představí spolu s novým telefonem OnePlus Z.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.