Foto: Unsplash

Úniky ukazují, že telefony Pixel 6 radikálně mění vzhled značky

Nové snímky od renomovaného leakera OnLeaks zveřejněné na serveru digit.in ukazují, že společnost Google sebrala odvahu k radikální změně designu svých telefonů Pixel. Na snímcích, které tento kanál zveřejnil, je údajně zobrazen telefon Pixel 6 Pro, tedy pokročilejší model z nastávající generace. A vše nasvědčuje tomu, že designový jazyk Google se dočká opravdu velké změny.

Už samotný název Pro zvěstuje změny, protože doposud Pixel jako jediná mobilní značka odlišoval vylepšený (respektive větší) telefon zkratkou XL. Telefony XL však byly vylepšeny pouze nepatrně (větší baterie, paměťové úložiště), zkratka Pro by mohla evokovat výraznější rozdíly.

Displej na přední straně s průstřelem v ose telefonu je přetažen přes okraje, podobně jako některé vlajkové lodě Samsungu nebo OnePlus, displej by údajně měl mít úhlopříčku 6,67 palce. Na zádech je patrný podlouhlý modul fotoaparátu se třemi čočkami. Jeho součástí je také čočka podporující periskopický zoom.

Podle dalších údajů bude Pixel 6 využívat OLED obrazovku, avšak nemáme zprávy o její obnovovací frekvenci. Očekává se také, že telefon bude podporovat kvalitní stereo zvuk a bude podporovat bezdrátové nabíjení, tedy stejné funkce, které nabídly předchozí generace. Navíc je pravděpodobné, že čtečka otisků prstů bude umístěna přímo v displeji (nebo na bočním tlačítku), protože na zádech patrná není.

Lze předpokládat, že šestá generace Pixelů se bude od svých předchůdců v mnohém lišit. Zdá se, že by se svým vybavením mohl více přiblížit vlajkovým lodím konkurence. Informace o cenách a datu vydání nové generace zatím k dispozici nejsou.

Zdroj: digit.in

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.