Zdroj: YouTube.com

Úspěšný titul Red Dead Redemption 2 bude dostupná v Xbox Game Pass

Skvělou zprávou pro majitele Xboxu a zároveň fanoušky skvělé kovbojky Red Dead Redemption 2 je, že tato jedinečná hra míří do Xbox Game Pass. Dostupná přitom bude již od 7. května. Přestože do spuštění zbývají ještě necelé dva týdny, již nyní si mohou zájemci Red Dead Redemption 2 předinstalovat, a budou tak připraveni, až se na začátku nadcházejícího měsíce novinka objeví.

Předplatitelé navíc získají přístup k Red Dead Online, což je verze pro více hráčů. Předplatné vás v přepočtu vyjde na 259 korun měsíčně. Pokud se navíc budete přihlašovat poprvé, Microsoft pro nováčky obvykle připravuje také řadu zvýhodněných akcí či přístupů k zajímavým herním titulům zdarma.

Red Dead Redemption 2 je zejména pro milovníky Divokého Západu skutečnou lahůdkou (a je pravdou, že kvalitních her s touto tematikou je až zoufale málo). Děj tohoto skvěle hodnoceného titulu je zasazen do roku 1899, kdy v Americe postupně začalo docházet k narušování nespoutanosti kovbojů i jejich krajiny rozvojem průmyslu a stavbou velkoměst. Hlavní postava Arthur Morgan je věrným členem gangu Van der Linde a zároveň psancem bojujícím o přežití vlastních ideálů. Hráče okouzlí nejen realisticky zobrazená divoká příroda, ale i jedinečné dialogy a nečekané dějové zvraty. Epičnost celé hry přitom patří mezi jeden z jejích největších kladů. Pokud proto tuto hru ještě neznáte, nelze ji než vřele doporučit.

V současné chvíli se ale zdá, že Red Dead Redemption 2 bude k dispozici pouze pro konzole Xbox. Prozatím proto není jasné, zda se můžeme do budoucna těšit i na verzi pro PC. Co však můžeme říci s jistotou je, že Microsoft má do budoucna s knihovnou Xbox Game Pass velké plány, a můžeme tedy očekávat postupné přidávání dalších kultovních titulů.

Zdroj: ladbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.