V benchmarku GFXBench byl možná otestován nový phablet od Sony

V benchmarku GFXBench se podle Rollanda Quandta citovaného webem gizchina.com objevil nový smartphone od společnosti Sony – phablet s označením Sony H4233. Měl by mít kromě jiného úhlopříčku 6 palců, Full HD displej a zřejmě půjde o nástupce série XZ.

Zařízení by mělo běžet na mainstreamovém 8jádrovém procesoru Snapdragon 630 na frekvenci 2,2 GHz, vybaveno by mělo být 4 GB RAM a 64 GB ROM. Jak již bývá u japonského výrobce zvykem, zakládá si na kvalitních fotoaparátech a tento phablet by měl v tomto směru nabídnout 21MPx snímač a podporu nahrávání videí v rozlišení 4K. Přední fotoaparát prý bude mít rozlišení 15 MPx a také má umět nahrávat v rozlišení 4K.

V neposlední řadě by podle webu měl telefon běžet na nejnovějším OS Android 8.0 Oreo. Více informací zatím ale není známo. Jisté je to, že o tomto modelu společnost na nedávné skončené výstavě IFA nehovořila, představila zde „jen“ své vlajkové lodi z řady XZ s menšími úhlopříčkami než nový phablet. V příštích dnech se možná oficiálně dozvíme více.

 

Zdroj: gizchina.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.