Foto: se svolením Spotify

V novém podcastu na Spotify Hideo Kodžima odhalí svůj tvůrčí proces

Pokud patříte mezi milovníky her Hideo Kodžimy, jistě vás potěší nejnovější zpráva. Jestli jste si někdy představovali, co se asi tomuto tvůrci odehrává v hlavě při vymýšlení některých obskurností, které se objevují v jeho hrách, budete mít příležitost se to dozvědět a nakouknout pod pokličku jeho tvůrčího procesu.

V rámci pořadu Opening Night Live Geoffa Keighleyho Hideo Kodžima oznámil svůj vlastní podcast. Brain Structure, jak se Kojimův nový podcast jmenuje, startuje exkluzivně na Spotify již od 8. září. „V tomto podcastu se ponoříme do jeho mozku a osvětlíme jeho tvůrčí proces,“ stojí v popisu na Spotify.

„Těším se, že se budu dobře bavit a sdílet tvůrčí inspiraci s posluchači z celého světa,“ uvedl Kodžima v oznámení na blogu Spotify. Kojima také zmínil, že vysílání bude probíhat v japonštině a angličtině a že se ve vysílání objeví i jeho nejlepší přítel Geoff Keighley.

V roce 2019, kdy se Opening Night Live konalo naposledy, Kodžima sdílel informace o tehdy chystaném Death Stranding. Jeho opětovné letošní vystoupení v rámci show slibovalo, že bychom se mohli poprvé podívat na jeho další připravovanou hru. Mnozí fanoušci tak mohou být oznámením zklamáni, jiní naopak jásají. Nahlédnout do Kojimovy mysli totiž může být ještě zajímavější.

Pokud se nemůžete nového podcastu dočkat, již nyní si můžete na Spotify poslechnout prolog, vysílání začíná 8. září a další epizody budou následovat vždy jedenkrát týdně.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.