V Praze otevírá první on-line pivní výčep

On-line lze objednat dnes téměř cokoliv, od bazénů, přes pračky nebo televize až po jídlo z oblíbené restaurace. V Praze se možnost online nákupů rozšířila o další zajímavou novinku, co takhle objednat si online své oblíbené pivo? Přesně takové služby Praze a jejím okolí nabízí online pivní výčep Peevo.cz.

Jeho provozovatelé se v něm specializují na produkty malých pivovarů, kterých je na výběr hned několik a jejich nabídka se během týdne mění. Po objednání vám kurýr společnosti Peevo je schopný doručit objednávku do 90 minut v rámci Prahy.

„Peevo je online výčep toho nejlepšího z menších pivovarů. Rozvážíme po Praze sedm dní v týdnu. Nemáme na výběr tisíce litrů, soustředíme se na kvalitu. Díky tomu pivo dokážeme uchovávat v ideálních podmínkách a denně obměňujeme nabídku,“ říká Matúš Karaffa, spoluzakladatel Peevo.cz, a dodává: „Věříme, že možností na pár kliků ochutnat unikátní a speciální piva z minipivovarů, které můžete většinou dostat jen v několika málo hospodách a specializovaných obchodech, zaujmeme nejen skalní milovníky craft beer.“

Pro Peevo je důležitá především technologie stáčení piva, která umožňuje díky speciálním pípám natočit pivo do vybraných lahví bez přístupu vzduchu. Pivu se díky tomu nemění chuť, nezvětrává a po otevření lahve chutná jako čerstvě natočené.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.