Wikimedia Commons

V roce 2025 vyjde šest nových epizod seriálu Black Mirror

Seriál Black Mirror, který už v roce 2011 děsivě předznamenal naši současnou technologickou dystopii, se příští rok vrátí v sedmé sérii, prozradil Netflix na akci UK Next. Šestidílná série bude obsahovat pokračování jedné z nejoblíbenějších epizod, temně vtipné parodie na Star Trek USS Callister.

Na podrobnosti je zatím příliš brzo. V upoutávce Netflixu se pouze ukáže datum 2025 a odkaz na chystanou epizodu: “Robert Daly je mrtvý, ale pro posádku USS Callister problémy teprve začínají,” stojí v popisu. V původní epizodě ze 4. série (2017) serálu s názvem “USS Callister” si zahráli Jesse Plemons a Cristin Milioti, spolu s hlasem Aarona Paula a cameem americké herečky Kristen Dunst. Tato epizoda získala několik cen Emmy, včetně ceny za vynikající televizní film.

Black Mirror debutoval ve Velké Británii v roce 2011 a měl celkem již šest sezón. Jeho autorem je Charlie Brooker a výkonnou producentkou Annabel Jonesová. Poslední sezóna v roce 2023 obsahovala pět epizod a zahrnovala několik výtečných dílů jako Loch Henry a Joan is Awful.

Zdroj: www.engadget.com