Foto: Square Enix

V září vyjde nový Life is Strange a předchozí díly se dočkají remasteru

V rámci akce Square Enix jsme se dočkali oficiálního odhalení nového dílu série Life is Strange. Hra tentokrát ponese název True Colors a dočkáme se jí 10. září letošního roku. Vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Google Stadia.

Life is Strange: True Colors je dílem vývojářského studia Deck Nine, které dříve pracovalo například na hře Life is Strange: Before the Storm. V True Colors budeme sledovat nevšední příběh hlavní hrdinky Alex Chen, asijsko-americké míšenky, která má nadpřirozenou schopnost prožívat a manipulovat s emocemi druhých lidí. Děj pak bude sledovat její snahu o zvládnutí této schopnosti a pokusy využít ji k rozluštění záhady úmrtí svého bratra.

Na rozdíl od předchozích dílů Life is Strange, hráči dostanou příběh True Colors v celku (a nikoli rozdělený na jednotlivé epizody), což znamená, že jej budou moci celý odehrát třeba hned v den uvedení.

Kromě chystané novinky společnost Square Enix oznámila i remasterované verze dvou dřívějších titulů, které budou dostupné v balíčku Life is Strange Remastered Collection. Ten bude obsahovat vylepšené verze původního dílu Life is Strange a jeho prequelu Before the Storm. Remasterovaná verze přinese vylepšenou grafiku, nasvícení i přepracované animace.

U Life is Strange Remastered Collection prozatím neznáme datum vydání, každopádně Square Enix se nechalo slyšet, že jej vydá někdy letos na podzim, a to pro PC, PS4, Xbox One a Google Stadia. Navíc ti zájemci, kteří si zakoupí Life is Strange: True Colors Ultimate Edition, obdrží zdarma také kopii Remastered Collection. Hra však bude samozřejmě k dispozici i zvlášť.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.