Foto: se svolením Valve

Valve chystá velkou aktualizaci hry Team Fortress 2

Po letech, kdy společnost Valve opomíjela vydat větší aktualizaci pro Team Fortress 2, to nyní konečně napravila. Léta mělo studio ve zvyku nabízet hráčům v rámci oficiálních aktualizací pouze halloweenské a vánoční aktualizace, které obvykle přinášely pouze komunitou vytvořené nové mapy a kosmetické předměty. Šlo o jakési nutné minimum, což je s podivem, protože hra by si zasloužila rozhodně více pozornosti a péče, vzhledem k počtu aktivních hráčů na Steamu, který je stále překvapivě vysoký.

Tento týden však studio na oficiálních stránkách TF2 zveřejnilo příspěvek, ve kterém žádá herní komunitu, aby do 1. května nahrávala nový obsah, který může být součástí letní aktualizace, kterou Valve chystá. Konkrétně může jít o kosmetické předměty, mapy, taunty, neobvyklé efekty, válečné barvy atp.

Zaměstnanci Valve poté vyberou z tohoto obsahu nejlepší prvky, které se stanou součástí velké letní aktualizace. Nutno přitom říci, že aktualizace nemusí mít vysloveně letní tématiku. Téma ani název tohoto velkého updatu totiž prozatím nejsou známy. Již nyní je však řadou fanoušků TF2 netrpělivě očekávána. Mělo by totiž jít o první velkou aktualizaci od roku 2017, kdy společnost přišla s aktualizací Jungle Inferno v rámci oslav desetiletého výročí hry.

Zdroj: engadget.com