Foto: se svolením Nintendo

Velká aktualizace Animal Crossing 2.0 vyšla předčasně

Řada fanoušků hry Animal Crossing: New Horizons netrpělivě očekává velkou aktualizaci 2.0. A ačkoli měla být podle oficiálního vyjádření Nintenda vydána až 5. listopadu, dostupná ke stažení je již nyní. To je samozřejmě dobrá zpráva.

Bezplatná aktualizace 2.0 byla poprvé oznámena minulý měsíc v rámci prezentace Nintendo Direct. Obsahuje celou řadu zajímavých novinek včetně nových exteriérů domů, většího množství předmětů, úložného prostoru, „profi“ režimu kamery, možnosti vařit jídlo z vypěstovaných surovin, výletů lodí na nové ostrovy a dalších. Mezi fanoušky asi vůbec nejvíce očekávanou novinkou je Brewsterova kavárna, která v základní hře chyběla.

Tato velká aktualizace bude zdarma, nicméně kromě ní Nintendo oznámilo také nové rozšíření, které již bude zpoplatněné, a to konkrétně za 24,99 dolarů. Toto rozšíření nese název Happy Home Paradise. Mělo by jít o vůbec první a jediné placené DLC. Prozatím ale není dostupné, a to i přesto, že v e-shopu je uvedeno k předplacení.

Nicméně přístup k tomuto placenému DLC bude také součástí speciálního rozšiřujícího balíčku Nintendo Switch Online, který obsahuje hry pro N64 a Sega Genesis (ani ten však prozatím není pro zájemce dostupný).

Popularita Animal Crossing: New Horizons je neuvěřitelná. Hned po hře Mario Kart 8 Deluxe se stala druhou nejprodávanější hrou pro Nintendo Switch. Vyjádřeno v číslech: k 30. červnu letošního roku prodalo Nintendo 33,89 milionu kopií.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.