Foto: Unsplash

Velký únik prozradil plný program odhalení nových produktů Samsungu

Pokud máte rádi překvapení, tento článek není určen pro vás. Tedy přesněji řečeno: Pokud máte rádi překvapení v čase, kdy je autor chce představit světu. Po nejnovějším úniku totiž korejskému technologickému gigantu příliš nezveřejněných informací nezůstalo.

Na Twitteru leakera Evana Balasse se během víkendu postupně začaly objevovat gify, které zobrazovaly právě nová zařízení z dílny Samsungu. Díky nim víme, jak bude vypadat nový Fold 3, Flip 3 i dosud neznámý model Samsung Galaxy S21 FE, který naváže na loňskou odlehčenou verzi vlajkových lodí Galaxy S20.

Evan Blass nezůstal pouze u telefonů. V dalších dvou příspěvcích ukázal podobu dvou nových modelů chytrých hodinek. První z nich zřejmě souvisí s fámami o modelu Samsung Galaxy Watch 4 Classic, jenž počítá s populární otočnou lunetou. Naopak bez otočné lunety by se měly obejít Galaxy Watch Active 4, o nichž se také spekulovalo již dříve.

Poslední novinkou, kterou leaker odhalil, je podoba nových sluchátek, která pravděpodobnou budou modelem Galaxy Buds 2. U nich se zatím spekuluje o tom, zda budou nebo nebudou podporovat funkci potlačení hluku. Zprávy o této funkci se z různých zdrojů rozchází.

Tento únik pravděpodobně plánovanou akci společnosti Samsung, jež proběhne 11. srpna, neovlivní, avšak pro mnohé to bude pouze oficiální potvrzení toho, co už vlastně vědí. Je také možné, že některý z produktů nevyjde, avšak historie Evana Blasse naznačuje, že většina jeho informací bývá kvalitní.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.